this is me !

View previous topic View next topic Go down

this is me !

Post by andrei on Mon Mar 16 2015, 08:21

Salut fratilor! The name is andrei dadacus am 17 ani si sunt din todiren. Incepu-si sa joc duel masters prin 2006 cand fratele meu destul de tare pe pozitii la yu-gi-oh sia dat cele 50 de carti in schimbul a 40 de duel masters,la inceput a fost cam nasol de fel deuarece ne multumeam cu 20 de carti de fiecare si in fiecare zi incercam prin schimburi sa adunam cat mai multe carti,in fiecare seara jucam cu cate 20 de carti(de acolo mi se trage stilul un pic mai agresiv cu timpul l-am mai cizelat) + mama nu era de acord la inceput cu faptul ca jucam mai ales ca ea era profesoara in scoala noastra asa ca nu ne permiteam sa mergem nepregatiti la scoala,ca prin urmare primele 6 deck-uri au ajuns pe foc :'( inca regret acele deck-uri dar dragostea pentru joc ne-a mai inmuiat regretele si am luptat pana a venit tatal meu din italia si nea dat bani in secret de ne-am cumparat cate 3 deck-uri de fiecare fara ca mama sa stie Smile)))) mai tarziu peste 8 ani am reusit sa sa specializez pe light-fire jucand 5 ani pe aceasta combinatie, din cauza protestelor pe seama a 3 valdios care erau trasi la imprimanta color de altfel(faceau prea multe ravagii in randurile duelistilor)am inceput sa caut pe olx 3 de valdios originali sa le fac pe plac asa zisilor duelisti atunci am dat de Victor bunutu' care nea scos pe toti de la era "play with the same decks forever" care era un blestem si nea deschis ochii spre un nou capitol DM care ma facut pe mine sincer sa ma simt ca un copil mic in magazinul de bomboane. Aceasta intalnire cu Victor ne-a readus pe linia de plutire cand eram pe punctul de a renunta! Multumim Victor. Pace fratilor!

andrei

Data de inscriere : 2015-03-16

View user profile

Back to top Go down

Re: this is me !

Post by quasarblazar on Tue Mar 17 2015, 10:29

Smile))))))))))))))
quasarblazar
Knights of Gaia
Knights of Gaia

Data de inscriere : 2015-02-13
Localizare : Vaslui

View user profile

Back to top Go down

Post by Z3phys on Fri Apr 03 2015, 16:10

Magazin de bomboane Smile). E o metafora feerica, ce sa mai.

Z3phys

Data de inscriere : 2015-03-09
Varsta : 23
Localizare : Giurgiu

View user profile

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

View previous topic View next topic Back to top